Gerbiami kolegos,
kaip ir kasmet, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, nulenkiame galvas visiems, mūsų širdyse uždegusiems laisvės spindulį.
Kurdami ateitį, niekada neturėtume pamiršti ir savo valstybės istorijos pamokų, kad visais laikais, kai mūsų tautai būna blogai, tapdavome vieningi tarsi stiprus kumštis. Atsigręžiant į praeitį kur kas svarbiau suprasti, ne už kokią Lietuvą buvo kovojama, o kokia buvo toji Lietuva, kuriai pavyko išsikovoti laisvę? Ar ji buvo turtingesnė nei dabartinė? Laimingesnė? Kokios tos jėgos, atnešusios pergalę?
Nors praėjo nemažas laiko tarpas, dar ir šiandien yra begalė liūdinančių dalykų. Kartais atrodo, kad atgavę nepriklausomybę visi išsiskirstėme, nesugebėjome išlikti vieningi. Šiandien kaip niekada turime būti sąžiningi, tiek atlikdami savo darbus, tiek tarpusavyje bendraudami. Labiau pastebėti šalia esantį žmogų, jam padėti. Juk gerai gyventi gali tik darni, savitarpio problemas suprantanti visuomenė.
Nepriklausomybė leidžia mums patiems spręsti savo klausimus. Savo mintimis, siekiais ir darbais ir toliau kurkime savo namus, nenuleiskime rankų net tada, kuomet labai sunku ar atrodo neįmanoma.
Būkime Tauta, mylinčia ir branginančia savo Tėvynę. Išlikime nepriklausoma, prieš nieką nesilenkiančia valstybe. Tik būdami kartu ir vieningi, mes sukursime gerovės valstybę, iš tiesų nepriklausomą Lietuvą. Tapkime jos piliečiais ir jos tikrąja valdžia, o ne žmonėmis, kuriais tik pasinaudoja valdžia.

Laimės, sėkmės, sveikatos ir geros nuotaikos.

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir valdyba
2017 m. kovo 11 d.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!