See other templatesSee other templates

Vertindama prastą pastarųjų mėnesių vyriausybės veiklą Prezidentė išreiškė abejones dėl S. Skvernelio gebėjimo eiti premjero pareigas.

„Tai yra politinė arogancija, kurią demonstruoja tiek vyriausybė, tiek valdančioji dauguma“, – žurnalistams sakė šalies vadovė.

Pasak D. Grybauskaitės, svarstant Darbo kodeksą vykdo tik derybų imitacija, o pažadai geriau apsaugoti darbuotoją liko neįgyvendinti.

„Kai nekalbame su žmonėmis, kai paliekame darbuotojus prieš stipresnį – tai yra verslo atstovus – be pagalbos Trišalėje taryboje, kai politikai mėgina pasislėpti ir paslėpti savo atsakomybę už Trišalės tarybos nugarų – tai koks pasitikėjimas gali būti tokiu Darbo kodeksu?. Aišku, jis taisytinas ir jį reikės taisyti“, – sakė prezidentė.

"Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė nepasitiki šia Vyriausybe, o pats Saulius Skvernelis vargu, ar sulauks rudens sesijos premjero poste", - taip sakė Seimo opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas ir konservatorių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis, paprašytas pakomentuoti penktadienį viešumon iškilusį žodžių mūšį tarp šalies vadovės ir ministro pirmininko. „Prezidentė leido aiškiai suprasti, kad nepasitiki šita Vyriausybe. Bent jau aš taip supratau jos žodžius“, – sakė G. Landsbergis. Pasak konservatorių frakcijos seniūno Seime, tai jau antras kartas, kai prezidentūra siunčia Vyriausybei ir valdančiajai parlamento daugumai žinią.

„Pirmą kartą šalies vadovė tai pasakė savo metiniame pranešime. Dabar gi vėl prezidentė aiškiai pasisakė, kad ši Vyriausybė nėra pajėgi padaryti net elementarių žmonėms reikalingų pertvarkų. Darbo kodeksas, urėdijos – nėra nei veikiančios valdančiosios daugumos, nei vizijos, kaip tą pakeisti“, – rėžė G. Landsbergis.

Pasak politiko, D. Grybauskaitė kalbėdama esą nurodė ir už tokią situaciją šalyje atsakingą asmenį, nors pats S. Skvernelis, anot G. Landsbergio, elgiasi desperatiškai. „Mano supratimu, Prezidentė bedė pirštu į atsakingą asmenį – S. Skvernelį. O premjero reakcija – desperatiska: apkaltinęs visus, ką gali, dabar ir Prezidentę apkaltino neleidžiant jam dirbti. Tačiau Prezidentė teisi – ši Vyriausybė nebeveiksni ir neaišku, ar sulauks rudens“, – valdantiesiems kirto konservatorius.

Pagal BNS, lrt.lt ir delfi.lt informaciją

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd