See other templatesSee other templates

BMA>490Spalio 1-ąją dieną MDPS valdybos posėdyje pritarta pasiūlymui dalyvauti pareigūnų protesto akcijose, jei vyriausybė neteiks 2009 metams didesnio pareiginės algos bazinio dydžio

 

Šiuo metu galiojantis 490 lt. pareiginės algos bazinis dydis turi būti pakeistas, atsižvelgiant į 12-os procentų metinę infliaciją. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Vidaus reikalų ministerija ir Finansų ministerija šių metų liepos mėnesį pateikė projektą kuriame (trečiame punkte) siūloma nustatyti, kad valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinis dydis 2009 metais-518 (I alternatyva-535 litai; II alternatyva-490 litų). Tačiau rugsėjo mėnesį finansų ministras p. Šadžius viešai pareiškė: „prieš rinkimus siūlysime įšaldyti valstybės tarnautojų atlyginimus„.

Valstybės pareigūnų ir tarnautojų profesinės sąjungos, įvertinusios susidariusią situaciją dėl pareiginės algos bazinio dydžio 2009 metams, kreipiasi į LR Vyriausybė ir prašo susitikimo su jos atstovais susidariusiai padėčiai aptarti. Profesinės sąjungos nori ir siekia, kad Valstybės Tarnybos autoritetas kiltų ir tarnauti žmonių labui ateitų geriausi specialistai. Tai užtikrinama mokant teisingą atlygį už atliktą darbą.

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos informacija

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
Our website is protected by DMC Firewall!